Σε πυρετώδεις προετοιμασίες βρίσκεται η Ελένη Φουρέιρα, η οποία σε λιγότερο από 20 μέρες ξεκινά τις συναυλίες της, έπειτα από ένα μεγάλο χρονικό διάστημα αποχής λόγω μητρότητας.
Την ίδια ώρα η κορυφαία ποπ σταρ ζει ευτυχισμένη στο πλευρό του συντρόφου της Αλμπέρτο Μποτία, φροντίζοντας τον μπεμπούλη της που είναι πλέον 3 μηνών!
View this post on Instagram
Κι αν αναρωτιέστε, τρεις μήνες μετά, ποιο θα είναι τελικά το όνομα του μωρού, σήμερα σας έχουμε αποκαλύψεις: Σύμφωνα με πληροφορίες του youweekly.gr, νονός του μπέμπη θα είναι ο Πέτρος Τσαπαρδώνης, κολλητός φίλος της Ελένης Φουρέιρα!
Και το όνομα αυτού, σύμφωνα με το ίδιο δημοσίευμα, θα είναι «Λέανδρος».
Διαβάστε ακόμα:
Φρίκη στην Τουρκία: Επιστάτης απήγαγε 12χρονο, ζήτησε λύτρα και τον στραγγάλισε