«Ένας χρόνος Ολίβια… και για πάντα».
Μαίρη Συνατσάκη και Ίαν Στρατής καλωσόρισαν στον κόσμο το πρώτο τους παιδί ακριβώς έναν χρόνο πριν, στις 5 Δεκεμβρίου 2022, και κάπως έτσι ολοκλήρωσαν την οικογενειακή τους ευτυχία. Χθες, οι γονείς γιόρτασαν τον έναν χρόνο της κόρης τους Ολίβιας.
Η γνωστή επιχειρηματίας το απόγευμα της Τρίτης 5 Δεκεμβρίου έκανε τη νέα της ανάρτηση αφιερωμένη στην κόρη της. Στο βίντεο αυτό, μοιράζεται αδημοσίευτες μέχρι σήμερα στιγμές με την κόρη της, από τη στιγμή που τη γέννησε και την πήρε για πρώτη φορά στην αγκαλιά της μέχρι και τώρα, που πλέον η Ολίβια είναι ενός έτους.
«Ένας χρόνος Ολίβια… και για πάντα», έγραψε η Μαίρη Συνατσάκη για τα πρώτα γενέθλια της κόρης της.
Δες το παρακάτω βίντεο:
View this post on Instagram
Διαβάστε επίσης:
Κρήτη: Στην εισαγγελία ανηλίκων γονείς και εκπαιδευτικοί για τα περιστατικά βίας σε σχολείο
Ψέριμος: Εφραίμ, ο μικρότερος κάτοικος του νησιού είναι γεγονός